sheriff-strahatt-35936-3

Sheriffi Olkihattu

4,90 €
Valitettavasti tämä tuote on tilapäisesti loppuunmyyty. Kirjoita tietosi alle ja otamme sinuun yhteyttä, kun tuotetta on jälleen varastossa

Valitse vaihtoehto:

Näytä koko-opas
  • Maria
    1 vuosi sitten
    Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu
    (Ei asiakkaiden jättämiä kommentteja)
    0 / 0 asiakasta koki saavansa apua tästä arvostelusta
    Saitko tästä arvostelusta apua?
  • Anna-Carin
    1 vuosi sitten
    Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Harmaa kruunu
    (Ei asiakkaiden jättämiä kommentteja)
    0 / 0 asiakasta koki saavansa apua tästä arvostelusta
    Saitko tästä arvostelusta apua?

Jätä arvostelu

0

Kirjoita oma arvostelusi

Voidaksesi kirjoittaa arvostelun sinun tulee vahvistaa, että olet tilannut kyseisen tuotteen. Tämä tapahtuu antamalla tilausnumerosi ja sähköpostiosoitteesi. Tilausnumeron löydät sähköpostitse saamastasi tilausvahvistuksesta. Etsi postilaatikostasi hakusanalla "partyking", ja löydät meilimme helpommin!

Alla löydät asiakkaidemme vastaanottamat kysymykset ja vastaukset niihin.

Kysymyksiä & vastauksia

0

Tuotekuvaus

Haluatko pukeutua sheriffiksi? Siinä tapauksessa tämä olkihattu cowboy-tyyliä on todella jotakin sinulle! Cowboy on yksi suosituimpia asuja, kun naamiaiset ovat kyseessä, mutta se on Sheriffi, joka päättää. Tämä olkihattu sopii erityisen hyvin, jos olet aikonut esiintyä kylän sheriffinä, ottaen huomioon suuren sheriffin tähden keskellä hattua. Yhdistä siihen esimerkiksi hauskat viikset ja tyylikäs paita, ja olet valmis mihin tahansa naamiaisiin.

Sheriffi Olkihattu on puunvärinen ja valmistettu muovista. Se on ulkonäöltään kuin klassinen stetsonhattu, tai cowboyhattu, kuten niitä useimmiten kutsutaan, hampusta valmistettuna. Lierin ulko- ja sisäreunat on vahvistettu ruskealla listalla.

Saatavana koossa One Size.