Ilmainen toimitus yli 99 €
Toimitus 2-4 arkipv
30 päivän palautusoikeus
Yli +25 000 tuotetta
Kesädeals! 🌼 Jopa 70% alennusta valituista kesäsuosikeista! Voimassa 31.7. asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.
Quick Flix -kysymyspeli
Quick Flix -kysymyspeli
Oletko se porukan leffanörtti, joka osaa luetella elokuvaklassikoita, näyttelijöitä ja ikonisia repliikkejä nopeammin kuin lopputekstit ehtivät pyöriä? Silloin Quick Flix -kysymyspeli on juuri sinua varten! Tässä pelissä pitää ajatella nopeasti, puhua vielä nopeammin ja vastata oikein ennen kuin aika loppuu. Nopeatempoinen ja hulvattoman hauska seurapeli, joka sopii täydellisesti peli-iltaan, leffamaratoniin tai juhliin!

Quick Flix -kysymyspeli sisältää 54 kategoriakorttia ja elektronisen ajastimen, joka on muotoiltu klassiseksi filmiläpyskäksi. Satunnaisesti vaihtuvat yhdistelmät ajasta ja vastauksien määrästä takaavat, ettei yksikään pelikierros ole samanlainen. Hauska tietovisa kahdelle tai useammalle pelaajalle, 8-vuotiaasta alkaen. Täysosuma lahjaksi kaikille leffafaneille, jotka rakastavat elokuvavisoja ja kysymyspelitunnelmaa.

Näin pelaat: Nosta kategoriakortti, esimerkiksi "Elokuvat, jotka sijoittuvat New Yorkiin" tai "Näyttelijät, joiden nimi alkaa B:llä". Käynnistä sitten mukana tuleva filmiläpyskä/ajastin, joka arpoo sekä sen, montako vastausta sinun pitää antaa, että sen, kuinka paljon aikaa sinulla on. Mieti nopeasti – ja anna mennä!

  • Sisältää 54 kategoriakorttia ja 1 elektronisen ajastimen (filmiläpyskä)
  • Kieli: englanti
  • Pelaajien määrä: 2+
  • Suositusikä: 8+

Quick Flix -kysymyspeli

27,90 €
Varastossa(6 kpl)

Samankaltaisia tuotteita, joista saatat pitää

Muut asiakkaat ostivat myös