Pehmeä, kermaisen täyteläinen ja täynnä ihanaa suklaan makua – Mulik Suklaamaitojuoma on todellinen suosikki, jolle on vaikea sanoa ei. Täydellinen tasapaino maitomaisen pehmeyden ja pyöreän, täyteläisen suklaan välillä tekee jokaisesta hörpystä pienen nautinnon.
Mulik Suklaamaitojuoma on kätevässä 500 ml:n kierrekorkillisessa pullossa. Sopii mainiosti töihin, välipalaksi tai lasten mukaan piknikille ja retkille. Mulik ei ole säästellyt maussa – tässä juomassa on täyteläinen ja kermaisen maitoinen maku sekä runsas suklaaluonne, ei vetistä kevytmaitoa.
Avattu pullo säilytetään jääkaapissa.
Ainesosat: 92 % steriloitu TÄYSMAITO, sokeri, 1,4 % vähärasvainen kaakao, stabilointiaineet (karrageeni, selluloosa, selluloosakumi), happamuudensäätöaine (dinatriumortofosfaatti). Tuotteiden sisältö voi muuttua Tarkista aina tuotetiedot alkuperäispakkauksesta. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.
Parasta ennen: Tuote säilyy vähintään 4 viikkoa ostohetkestä, ellei toisin mainita.
Ingredienser: 92% steriliserad HELMJÖLK, socker, 1,4% fettreducerad kakao, stabiliseringsmedel (karragenan, cellulosa, cellulosagummi), surhetsreglerande medel (dinatriumortofosfat). Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.
Kysymyksiä & vastauksia
0
Tägit