Tilapäisesti loppu
Koska meillä on tämä upea asu lapsille, tuntui epäreilulta jättää aikuiset huomioimatta. Emme myöskään suosittele yrittämistä pukeutua lasten kokoihin. Siksi tämä upea Evil Joker Naamiaisasu on saatavana myös aikuisten koossa! Täydellinen valinta Batman-naamiaisiin tai halloweenjuhliin.
Evil Joker Naamiaisasu sisältää seeprakuvioisen mustan ja violetin värisen puvuntakin, jossa on avaamattomat taskut, sekä yhteensopivat puvunhousut. Asuun kuuluu myös vihreä liivi ja musta/violetti solmio.
Evil Joker Naamiaisasu sisältää seeprakuvioisen mustan ja violetin värisen puvuntakin, jossa on avaamattomat taskut, sekä yhteensopivat puvunhousut. Asuun kuuluu myös vihreä liivi ja musta/violetti solmio.
- Materiaali: Polyesteri
- Saatavana koossa: Small, Medium, Large ja X-Large
- Sis. pikkutakki, puvunhousut ja solmio
- Meikki, paita, hanskat ja pelikortit eivät sisälly
Koko-opas
Storlekar Nedan hittar du tillverkarens ungefärliga storlekar för denna maskeraddräkt.
Produktfakta Övrig fakta och specifikationer som finns tillgänglig för denna maskeraddräkt.
| Variant | Motsvarande svensk storlek |
|---|---|
| Small | 48-50 |
| Medium | 50-52 |
| Large | 52-54 |
| X-Large | 56 |
| Fakta | Förklaring |
|---|---|
| Material | Tillverkad av 100% polyester. |
| Förpackning | Återförslutbar PVC-påse med produktkort. |
| Passar | Produkten lämplig för personer över 15 år. |
| Tvättråd | Handtvätt och dropptorkning rekommenderas. |
Arvostelut
Arvosana 3.8 / 5 (av 19 Arvostelut)
Taneli
Arvosana 4 / 5
Oikein hyvä, liivi oli vähän pettymys.
Kerrigan
Arvosana 4 / 5
Aika siisti, hintaan nähden ei voi odottaa räätälöityä. Näyttää kuvassa hyvältä, laatu tuntuu hyväksyttävältä. Vihreä liivifrontti on kiinnitetty takkiin, mikä ei käy ilmi tuotekuvauksesta, joten siinä ei ole selkäpuolta, onneksi sen voi sitoa selän taakse. Solmio on valmiiksi solmittu versio, jossa on musta joustava nauha kiinnitettäväksi kaulukseen, ilmeisesti tarkoitettu käytettäväksi mustan paidan kanssa jotta se ei näy.
Rasmus
Arvosana 4 / 5
Olisi voinut olla hieman tiukempi vyötäröllä.
Rasmus
Arvosana 4 / 5
Hyvälaatuinen mutta hieman pettynyt vihreään liiviin siitä, ettei se ollutkaan itse liivi. Yksi nauha liivissä, joka piti sen paikoillaan, putosi myös nopeasti.
Karolina
Arvosana 3 / 5
Melko löysä, mutta kaunis.
Anna Maria
Arvosana 5 / 5
Hyvä asu.
Tuoteturvallisuustiedot
| Artikkelinumero | 19311, 19312, 19313, 19314 |
|---|---|
| Valmistaja | Widmann S.r.l. |
| Osoite | Viale dell’Industria 3/C 20038 Busto Garolfo - Milano Italien |
| Verkkosivu | https://www.widmannsrl.com |
| Sähköpostiosoite | contact@widmannsrl.com |
| Puhelinnumero | +39331560001 |
Evil Joker Naamiaisasu
3.8
49,90 €





