salt-pepparkar-avocado-86118-1

Suola- & Pippurisirottimet Avocado

9,90 €
Harmaa kruunu Harmaa kruunu Harmaa kruunu Harmaa kruunu Harmaa kruunu

Valitse vaihtoehto:

Asiakaskuvat

Bakåtpil
Eteenpäin-nuoli

Haluatko, että kuvasi näkyvät täällä?

Jätä arvostelu

0

Kirjoita oma arvostelusi

Voidaksesi kirjoittaa arvostelun sinun tulee vahvistaa, että olet tilannut kyseisen tuotteen. Tämä tapahtuu antamalla tilausnumerosi ja sähköpostiosoitteesi. Tilausnumeron löydät sähköpostitse saamastasi tilausvahvistuksesta. Etsi postilaatikostasi hakusanalla "partyking", ja löydät meilimme helpommin!

Alla löydät asiakkaidemme vastaanottamat kysymykset ja vastaukset niihin.

Kysymyksiä & vastauksia

0

Tuotekuvaus

Anna maustekaappiin hedelmäistä tuntua! Hauska ja ainutlaatuinen tapa säilyttää suolaa ja pippuria, jota taatusti arvostavat sekä vieraat että sinä, kun on aika suolata avokadovoileipä. 

Suola- & Pippurisirottimet Avocado koostuu 2 osasta, joista toinen on itse hedelmä, joka sopii hyvin suolalle, ja toinen on siemen, joka sopii hyvin pippurille. Hauska tuote, joka sopii erinomaisesti lahjaksi avokadon ystävälle! 

  • Materiaali: Keramiikka
  • Mitat: 9 x 6 x 5,5 cm
  • 2 osaa