strumpor-atlet-vitsvart-deluxe-1

Sukat Atleettinen Valkoinen/Musta Deluxe

9,90 €
Valitettavasti tämä tuote on tilapäisesti loppuunmyyty. Kirjoita tietosi alle ja otamme sinuun yhteyttä, kun tuotetta on jälleen varastossa

Valitse vaihtoehto:

  • Haidemarie
    2 vuotta sitten
    Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu
    Väldigt bra.
    0 / 0 asiakasta koki saavansa apua tästä arvostelusta
    Saitko tästä arvostelusta apua?
  • Åsa
    2 vuotta sitten
    Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Harmaa kruunu Harmaa kruunu
    Tunn kvalite
    0 / 0 asiakasta koki saavansa apua tästä arvostelusta
    Saitko tästä arvostelusta apua?
  • Rebecka
    3 vuotta sitten
    Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Harmaa kruunu Harmaa kruunu
    Väldigt tunna, nästan genomskinliga
    0 / 0 asiakasta koki saavansa apua tästä arvostelusta
    Saitko tästä arvostelusta apua?

Jätä arvostelu

0

Kirjoita oma arvostelusi

Voidaksesi kirjoittaa arvostelun sinun tulee vahvistaa, että olet tilannut kyseisen tuotteen. Tämä tapahtuu antamalla tilausnumerosi ja sähköpostiosoitteesi. Tilausnumeron löydät sähköpostitse saamastasi tilausvahvistuksesta. Etsi postilaatikostasi hakusanalla "partyking", ja löydät meilimme helpommin!

Alla löydät asiakkaidemme vastaanottamat kysymykset ja vastaukset niihin.

Kysymyksiä & vastauksia

0

Tuotekuvaus

Nämä hienot sukat muistuttavat oikeita urheilusukkia ja antavat tyylikästä urheilullista lookia. Jos haluat pukeutua naamiaisiin tuomariksi, jalkapallonpelaajaksi tai vastaavaksi, ovat nämä sukat sinun valintasi. Sukat viimeistelevät asun tyylikkäästi.

Sukat Atleettinen Valkoinen/Musta Deluxe ovat pari valkoisia polvimittaisia sukkia. Sukat päättyvät juuri polven alle ja reunassa on kaksi mustaa viivaa, jotka tuovat urheilullista tyyliä. Yhdistä tuomariasun kanssa.

Koko on One size.

Tämä on Leg Avenue™ -tuote. Leg Avenue on tunnettu laadukkaista naamiaisasuistaan ja asusteistaan. Ne saattavat maksaa hieman enemmän, mutta ovat todellakin omaa luokkaansa!