Hoppa till innehållet
Ilmainen toimitus yli 99 €
Toimitus 2-4 arkipv
30 päivän palautusoikeus
Yli +25 000 tuotetta
Kesädeals! 🌼 Jopa 70% alennusta valituista kesäsuosikeista! Voimassa 31.7. asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.
Strassikahvainen Piska
Strassikahvainen Piska
Viimeistele naamiaislookisi asusteella, joka todella kerää katseet. Tämä punottu piiska on varustettu elegantilla, kimaltelevilla strassiyksityiskohdilla koristellulla kahvalla, ja se sopii täydellisesti niin sirkustirehtöörin ja leijonankesyttäjän kuin merirosvon, cowgirlin ja muiden näyttävän sisääntulon tekevien hahmojen seuraksi.

Strassikahvainen Piska on valmistettu nahkajäljitelmästä, siinä on punottu muotoilu ja koristeelliset tupsut päässä. Strasseilla koristeltu kahva tuo asuun ripauksen luksusta, ja käytännöllinen rannelenkki tekee piiskan pitämisestä helppoa koko juhlan ajan. Tehokas naamiaisasuste, joka nostaa asusi uudelle tasolle yhdessä hetkessä.

  • Materiaali: PU ja polyesteri
  • Mitat: 137 cm
  • Punottu nahkajäljitelmäpiiska
  • Kahva strassimaisella koristeella
  • Koristeelliset tupsut
  • Rannelenkki paremman otteen varmistamiseksi

Tämä on Leg Avenue™ -tuote. Leg Avenue tunnetaan upeanlaatuisista naamiaisvaatteistaan. Ne voivat olla hieman kalliimpia, mutta ovat täysin omaa luokkaansa – näitä ei voi verrata tavallisiin naamiaisasuihin. Laadukkaan kankaan ansiosta voit pestä ja käyttää asua yhä uudelleen ja uudelleen.

Strassikahvainen Piska

34,90 €
Varastossa(6 kpl)

Samankaltaisia tuotteita, joista saatat pitää

Muut asiakkaat ostivat myös