kinder-maxi-25709-4

Kinder Maxi

1,00 €

Valitse vaihtoehto:

Näytä sisällysluettelo
  • Marie Helena
    7 vuotta sitten
    Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu
    Min favorit choklad
    9 / 20 asiakasta koki saavansa apua tästä arvostelusta
    Saitko tästä arvostelusta apua?
  • Emelie
    3 vuotta sitten
    Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu
    Som förväntat. Gott.
    8 / 14 asiakasta koki saavansa apua tästä arvostelusta
    Saitko tästä arvostelusta apua?
  • Berit Marie Theresia
    7 vuotta sitten
    Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu
    Riktigt god choklad och lagom pris.
    8 / 11 asiakasta koki saavansa apua tästä arvostelusta
    Saitko tästä arvostelusta apua?

Jätä arvostelu

0

Kirjoita oma arvostelusi

Voidaksesi kirjoittaa arvostelun sinun tulee vahvistaa, että olet tilannut kyseisen tuotteen. Tämä tapahtuu antamalla tilausnumerosi ja sähköpostiosoitteesi. Tilausnumeron löydät sähköpostitse saamastasi tilausvahvistuksesta. Etsi postilaatikostasi hakusanalla "partyking", ja löydät meilimme helpommin!

Alla löydät asiakkaidemme vastaanottamat kysymykset ja vastaukset niihin.

Kysymyksiä & vastauksia

0

Tuotekuvaus

Kinder-muna tiivistetyssä pakkauksessa. Voiko enää olla mitään parempaa?

Kinder-muna on todella herkullista maitosuklaata, mutta tuntuuko se aina loppuvan kesken liian nopeasti? Silloin sinun kannattaa testata Kinder Maxia. Se on suklaapatukan muotoinen, mutta yhtä maukasta kuin Kinder-muna. Vaikka jäätkin ilman pientä yllätystä on herkku niin hyvää, ettei asiaa edes huomaa.

Ainesosat: Maitosuklaa 40% (sokeri, täysmaitojauhe, kaakaovoi, kaakaomassa, emulgointiaine: lesitiinit (soija); vanilliini), sokeri,rasvaton maitojauhe, palmöljy*, voitiiviste, emulgointiaine: lesitiinit (soija ), vanilliini. Tuotteiden sisällössä saattaa tapahtua muutoksia. Tarkista siksi aina alkuperäispakkauksen tuotetiedot. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.
Parasta ennen: Tuote säilyy vähintään 4 viikkoa ostopäivästä, mikäli ei muuta ilmoiteta.

Valitse joko yksi yksittäispakkaus tai 36 kappaleen laatikko.

Ingredienser: Mjölkchoklad 40% (socker, helmjölkspulver, kakaosmör, kakaomassa, emulgeringsmedel: lecitiner (soja); vanillin), socker,skummjölkspulver, palmolja*, smörkoncentrat , emulgeringsmedel: lecitiner (soja ), vanillin. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.