Cooli meksiko-vaikutteinen asu, joka sopii täydellisesti halloweeniin tai Day of the dead -juhlaan. Jos haluat oikein vaikuttavan tuloksen, meikkaa myös kasvosi upeasti!
Dia De Los Muertos Morsian Lasten Naamiaisasuun kuuluu punamusta mekko upeilla yksityiskohdilla ja kukkadiadeemi mustilla ja punaisilla ruusuilla sekä pitsihuntu. Naamiaisasu on valmistettu polyesteristä ja sitä on saatavana kolme lapsille sopivaa kokoa. Vain mekko ja diadeemi tulevat mukana, eivät muut kuvassa näkyvät tavarat.
Myydään yksittäin ja saatavana on kolme kokoa: Small, Medium tai Large (lasten).
Tykätty asu! Ainoa miinus, että heti irtosi pannasta yksi kukka, saatiin se kyllä liimattua paikalleen.
2 vuotta sitten
0
0
Michael
- alkaen Ruotsi 🇸🇪
4 vuotta sitten
2-4 arkipäivää
2-4 arkipäivää
2-4 arkipäivää
Huomioi että nämä ovat arvioituja toimitusaikoja ja lasketaan siitä kun tilaus on lähetetty varastoltamme. Tarkemmat tiedot toimitustavoista ja toimitusajoista löydät kassalla tilausta tehdessäsi.