Ilmainen toimitus yli 99 €
Toimitus 2-4 arkipv
30 päivän palautusoikeus
Yli +25 000 tuotetta
GIVEAWAY 🏳️‍🌈 Saat ilmaisen Pride-meikkikynä ostosten yhteydessä! Voimassa 14.6. asti tai niin kauan kuin tuotteita riittää.

Cowboytakki Miehelle Deluxe

5(av 1 Arvostelut)
alkaen 84,90 €
Valitse tuoteversio

Kokoelmassa

Lisätarvikkeet

Heitä pitkä takki yllesi, sujauta kädet taskuihin ja kuvittele, että saluunan ovet odottavat juuri siellä, mistä astut sisään. Yhtäkkiä tavallinen kävely tuntuu kuin määrätietoinen marssi villissä lännessä. Täydellinen valinta silloin, kun farkut ovat jo jalassa, mutta asu kaipaa vielä jotain, joka huokuu itsevarmuutta. Tämä look hoitaa homman puolestasi – ilman että sinun tarvitsee sanoa sanaakaan.

Cowboytakki Miehelle Deluxe on pitkä western-tyylinen cowboytakki miehille, jossa on hapsut edessä. Sopii loistavasti naamiaiset, teemajuhliin tai kun haluat heittäytyä kaupungin kovimmaksi cowboyksi edes yhdeksi illaksi.

  • Materiaali: polyesteri
  • Koot: X-Small, Small, Medium, Large, X-Large, XX-Large (aikuisten koot)
  • Sisältää: takin
  • HUOM! Muita osia ei sisälly

Samankaltaisia tuotteita, joista saatat pitää

Muut asiakkaat ostivat myös