batman-cape-med-mask-1

Batman Viitta ja Naamio

29,90 €
Valitettavasti tämä tuote on tilapäisesti loppuunmyyty. Kirjoita tietosi alle ja otamme sinuun yhteyttä, kun tuotetta on jälleen varastossa

Valitse vaihtoehto:

  • Heikki
    4 vuotta sitten
    Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu
    laadukas naamio ja viittakin oli hyvä! Sopivat aikuiselle miehelle.
    3 / 4 asiakasta koki saavansa apua tästä arvostelusta
    Saitko tästä arvostelusta apua?
  • Amanda
    1 vuosi sitten
    Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Harmaa kruunu
    Bra! Masken är väldigt stor dock och går ej att justera.
    1 / 2 asiakasta koki saavansa apua tästä arvostelusta
    Saitko tästä arvostelusta apua?
  • Karin
    4 vuotta sitten
    Keltainen kruunu Keltainen kruunu Keltainen kruunu Harmaa kruunu Harmaa kruunu
    Masken är rätt stor så bandet runt hade varit bra om man kunnat reglera.
    1 / 2 asiakasta koki saavansa apua tästä arvostelusta
    Saitko tästä arvostelusta apua?

Jätä arvostelu

0

Kirjoita oma arvostelusi

Voidaksesi kirjoittaa arvostelun sinun tulee vahvistaa, että olet tilannut kyseisen tuotteen. Tämä tapahtuu antamalla tilausnumerosi ja sähköpostiosoitteesi. Tilausnumeron löydät sähköpostitse saamastasi tilausvahvistuksesta. Etsi postilaatikostasi hakusanalla "partyking", ja löydät meilimme helpommin!

Alla löydät asiakkaidemme vastaanottamat kysymykset ja vastaukset niihin.

Kysymyksiä & vastauksia

0

Tuotekuvaus

Jopa rikas teollisuuspamppu Bruce Wayne pitää kiinni rahoistaan, kun ajat ovat tiukat. Jos sinä tarvitset vain olennaisen, tämä hieno Batman-setti riittää hienosti saamaan kaikkien Gothamin asukkaiden arvostuksen. Sopii täydellisesti yhteen mustan asun kanssa! 

Batman Viitta ja Naamio sisältää mustan, yksinkertaisen viitan ja puolinaamion, joka näyttää samalta kuin tunnettu Batman-naamio. Viitan saa kiinni edestä tarralla. Naamio on valmistettu muovista, siinä on silmänaukot ja se pysyy tiukasti päässä kuminauhan avulla.

Viitan pituus: 130 cm.