Lion White on Lion-perheen uusin tulokas, jossa perinteinen maku saa hauskan käänteen valkosuklaakuorrutteella. Valkosuklaa tuo patukkaan uudenlaista makua ja iloa, joka yllättää varmasti! Jos et ole vielä päässyt maistamaan amerikkalaistyylisiä herkkuja, nyt siihen on tilaisuus – tämä patukka on todella ****herkullinen!
Lion White Valkosuklaapatukka on päivitetty versio alkuperäisestä Lionista, ja siinä on nyt valkosuklaakuorrute perinteisen maitosuklaan sijaan. Sisältä löytyy edelleen rapeaa suklaata, pehmeää kinuskia ja vohvelimainen rakenne, jotka yhdessä herättävät makunystyräsi eloon!
Myydään kappaleittain (60 grammaa) tai laatikossa, jossa on 24-pakkaus á 42 grammaa.
Ainesosat: Glukoosi-fruktoosisiirappi, kasviöljy (palmu, shea, palmunydin), sokeri, vehnäjauho, makeutettu kondensoitu maito (maito, sokeri), rasvaton maitojauhe, herajauhe (maito), maltodekstriini, vehnätärkkelys, suola, emulgointiaine (lesitiini), kohotusaine (natriumkarbonaatti), karamellisoitu sokeri, sakeuttamisaine (karrageeni), luonnollinen aromi (vanilja), luonnollinen aromi. Saattaa sisältää maapähkinää, pähkinöitä ja soijaa. Tuotteiden sisältö voi muuttua. Tarkista aina tuotetiedot alkuperäispakkauksesta. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä asiakaspalveluumme.
Parasta ennen: Tuote säilyy vähintään 4 viikkoa ostohetkestä, ellei toisin mainita. Ingredienser: Glukos-fruktossirap, vegetabilisk olja (palm, shea, palmkärn), socker, vetemjöl, sötad kondenserad mjölk (mjölk, socker), skummjölkspulver, vasslepulver, (mjölk), maltodekstrin, vetestärkelse, salt, emulgator (lecitin), jäsningsmedel (natriumcarbonat), karamelliserad socker, förtjockningsmedel (karragenan), naturlig arom (vanilj), naturlig arom. Kan innehålla jordnötter, nötter och soja. Förändringar i produkternas innehåll kan ske. Kontrollera därför alltid produktinformationen på originalförpackningen. Vid frågor kontakta vår kundtjänst.
Bäst före: Produkten har minst 4 veckors hållbarhet vid köp om inget annat anges.
Kysymyksiä & vastauksia
0
Tägit